4698472110
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698472110 |
| EAN | 4058546325060 |
| Bore diameter | 15.87 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 4000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cutting depth in wood | 66 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Milwaukee M18FMCS66-802C Akku-Metallkreissäge 66 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo