4698471404
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698471404 |
| EAN | 4058546290320 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter of nail | 3.3 mm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. length of nail | 90 mm |
| Min. length of nail | 50 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698427182
3.41.690
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698471406
3.35.190
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698471407
1.23.154
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698471409
1.23.154
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo