4698459800
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698459800 |
| EAN | 4058546029722 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 175 rpm |
| Length | 324 mm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. torque | 81 Nm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698162680
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698162681
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698162685
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698430841
16.2
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo