4698451634
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698451634 |
| EAN | 4002395141616 |
| Cable length | 7.6 m |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 500 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cable diameter | 6 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698162680
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698162681
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698162685
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698430841
16.2
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo