4698447776
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698447776 |
| EAN | 4002395006526 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. temperature resistance | 50 °C |
| Min. temperature resistance | 0 °C |
| Min./max. temperature resistance | 0 to 50 °C |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698352561
0.451000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698416972
0.351000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698416976
0.45600
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698427309
0.45600
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo