4698447450
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698447450 |
| EAN | 4002395006243 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Drill length | 160 mm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drill diameter | 16 mm |
| Max. drilling depth | 90 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698430446
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698430467
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698430480
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698459340
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo