4698446216
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698446216 |
| EAN | 4002395004942 |
| Air velocity | 71.53 m/s |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 18000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698472214
1771.95
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698479987
17418
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
Milwaukee M18F2BPB-0 Akku-Rucksackgebläse 4933493212
4
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Milwaukee M18FBLG3-0 Akku-Gebläse solo im Karton
4
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo