4698441720
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698441720 |
| EAN | 4002395002023 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Handle diameter | 45 mm |
| Idle speed | 250 rpm |
| Length | 274 mm |
| Machine type | Milwaukee |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698162680
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698162681
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698162685
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698430841
16.2
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo