4698416710
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698416710 |
| EAN | 4002395237623 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 3000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Power input | 1100 W |
| Stroke length | 28 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698411565
23.03250
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698419225
4.816005800
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698428520
3.913003000
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698428900
4.515002800
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo