4698368690
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698368690 |
| EAN | 4002395232505 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 3000 rpm |
| Impact rate | 48000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drilling diameter in masonry | 162 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698352676
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698375650
11.0160020
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698375710
11.8170020
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698375720
11.0160020
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo