4527261154
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4527261154 |
| EAN | 4029408204915 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 13157 |
| Length of lever | 273 mm |
| Lift height | 3 m |
| Load-carrying capacity | 1000 kg |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4527261143
5.45500253
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527261145
7.51000273
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527261146
11.431500378
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527261147
20.253000418
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo