4527247977
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4527247977 |
| EAN | 4029408256617 |
| Chain diameter | 10 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 4 m |
| Load-carrying capacity | 5600 kg |
| Quality class | 10 |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4527247976
3550815.5
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo