4527247971
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4527247971 |
| EAN | 4029408254507 |
| Chain diameter | 8 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 2 m |
| Load-carrying capacity | 3550 kg |
| Quality class | 10 |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4527247972
56001013.3
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo