4527198086
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4527198086 |
| EAN | 4029408204588 |
| Bolt diameter | 24 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Load-carrying capacity | 3000 kg |
| Max. distance between suspension points | 354 mm |
| Max. width of mouth | 320 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4527136879
2000235.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527136881
50002811.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo