4527136881
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4527136881 |
| EAN | 4029408204571 |
| Bolt diameter | 28 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Load-carrying capacity | 5000 kg |
| Max. distance between suspension points | 354 mm |
| Max. width of mouth | 320 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4527136879
2000235.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527198086
30002410.5
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo