4527115192
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4527115192 |
| EAN | 4029408204557 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Load-carrying capacity | 2000 kg |
| Max. flange width | 220 mm |
| Max. thickness of mounting material | 36 mm |
| Min. flange width | 66 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4527115190
1000589
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo