4527115190
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4527115190 |
| EAN | 4029408204540 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Load-carrying capacity | 1000 kg |
| Max. flange width | 220 mm |
| Min. flange width | 58 mm |
| Weight | 9 kg |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4527115192
20006613.5
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo