4527000106
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4527000106 |
| EAN | 4260667995507 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Load-carrying capacity | 2 t |
| Max. lift height | 800 mm |
| Min. lift height | 140 mm |
| Min./max. lift height | 140-800 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4527000105
154510129
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000107
1100354
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000108
1415585
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo