4527000094
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4527000094 |
| EAN | 4260667992674 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Load-carrying capacity | 20 t |
| Max. lift height | 445 mm |
| Min. lift height | 235 mm |
| Min./max. lift height | 235-445 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4527000090
104.8222
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000091
126227
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000092
157227
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000093
22168
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo