4527000033
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4527000033 |
| EAN | 4260667992018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Flange width | 114/212 mm |
| Height | 293 mm |
| Length | 377 mm |
| Load-carrying capacity | 5000 kg |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4527000028
50/152250175
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000029
50/180500199
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000030
66/1881000246
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000031
88/2002000276
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo