4527000029
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4527000029 |
| EAN | 4260667991974 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Flange width | 50/180 mm |
| Height | 158.5 mm |
| Length | 199 mm |
| Load-carrying capacity | 500 kg |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4527000028
50/152250175
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000030
66/1881000246
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000031
88/2002000276
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000032
100/2053000332
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo