4527000028
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4527000028 |
| EAN | 4260667991967 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Flange width | 50/152 mm |
| Height | 152 mm |
| Length | 175 mm |
| Load-carrying capacity | 250 kg |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4527000029
50/180500199
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000030
66/1881000246
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000031
88/2002000276
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000032
100/2053000332
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo