4527000019
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4527000019 |
| EAN | 4260667991875 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 276 mm |
| FEM group | 2 m |
| Height | 650 mm |
| Height x width x depth | 650 x 661 x 276 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4527000016
7.0250400
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000017
7.6500410
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4527000018
51000460
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo