4524688600
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4524688600 |
| EAN | 4052886118528 |
| Collection volume | 220 l |
| Construction product | 0 - not applicable |
| External height | 29 cm |
| External length | 128 cm |
| External width | 85 cm |
| Supplier | RECA NORM |