4524112000
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4524112000 |
| EAN | 4052886410653 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 380 mm |
| Diameter x height | 380 x 660 mm |
| Empty weight | 4.9 kg |
| Height | 660 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4524112050
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo