4513290465
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4513290465 |
| EAN | 4029484951208 |
| Castor-wheel diameter | 200 mm |
| Center of gravity Y-axis | 600 mm |
| Clearance height | 35 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Control wheel width | 50 mm |
| Supplier | RECA NORM |