4508001018
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4508001018 |
| EAN | 4251142204092 |
| Colour | Light blue RAL 5012 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 1.25 mm |
| Length | 1000 mm |
| Length x width x depth | 1000 x 450 x 1.25 mm |
| Supplier | RECA NORM |