4507095902
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4507095902 |
| EAN | 4026212266610 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 400 mm |
| Height | 2000 mm |
| Length | 1000 mm |
| Number of levels | 3 PCS |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4507097898
130025004
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo