4507095892
Design: Single shelf
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4507095892 |
| EAN | 4026212266535 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 500 mm |
| Design | Single shelf |
| Grid dimension | 50 mm |
| Height | 2000 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Design:
Single shelf