4506186387
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4506186387 |
| EAN | 4026212334692 |
| Bay load | 4440 kg |
| Beam colour | Red orange RAL 2001 |
| Compartment height | 900 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 1100 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4506186389
98029408820
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo