4506185312
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4506185312 |
| EAN | 4026212323672 |
| Bay load | 4680 kg |
| Beam colour | Red orange RAL 2001 |
| Compartment height | 1400 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 1100 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4506185296
48014402880
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4506185324
98029305860
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo