4506185311
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4506185311 |
| EAN | 4026212323665 |
| Beam colour | Red orange RAL 2001 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 1100 mm |
| Height | 3300 mm |
| Length | 5655 mm |
| Supplier | RECA NORM |