4505097831
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4505097831 |
| EAN | 4026212275384 |
| Colour | Gentian blue RAL 5010 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 500 mm |
| Foot load, one-sided | 1000 kg |
| Height | 2000 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4505097832
440504050 x 2000 x 500 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo