Milwaukee M18FPS55-0P Akku-Tauschsäge solo im Packout-Koffer,Orgnr.4933478777
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698478777 |
| EAN | 4058546360597 |
| Bore diameter | 20 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cutting depth in wood | 59 mm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |



