4698416550
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698416550 |
| EAN | 4002395237203 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Gross weight | 2.31 kg |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. diameter | 50 mm |
| Nominal voltage | 12 V |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

4698380010
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

4698430839
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

