Milwaukee M18FCS66GR3-121C Akku-Kreissäge Orgnr.4933493492
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698493492 |
| EAN | 4058546483630 |
| Bore diameter | 30 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting depth | 68 mm |
| Idle speed | 6000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Supplier | RECA NORM |



