Compressed air nozzle VM-ABP 16/250
Pneumatic air nozzle for compliant drill hole cleaning Application area: Required to clean VMZ A M20 drill holes and dia. 18 mm drill holes Advice: Connecting thread suitable for adapter 1696 103 114
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0914120 |
| EAN | 4029484362875 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 16 mm |
| Drill hole depth | 240 |
| Max. drill hole depth | 240 mm |
| Max. drilling depth | 240 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Pneumatic air nozzle for compliant drill hole cleaning
Application area:
Required to clean VMZ A M20 drill holes and dia. 18 mm drill holesAdvice:
Connecting thread suitable for adapter 1696 103 114All variants

Compressed air nozzle VM-ABP 16/500
480VM-ABP 16/50016
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Pneumatic hose, VM-ABP 14/1000
1000VM-ABP 14/1,00014
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo