Alu runged standing ladder 2X6 rungs
Covering box/packaging unit: 1
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550104244 |
| EAN | 4066115443749 |
| Beam dimensions | 64 mm x 25 mm |
| Beam height | 64 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 930 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1All variants

Alu runged standing ladder 2X5 rungs
1.5615602 x 5
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Alu runged standing ladder 2X7 rungs
2.1321302 x 7
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Alu runged standing ladder 2X8 rungs
2.4124102 x 8
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Alu runged standing ladder 2X9 rungs
2.6926902 x 9
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo