Replacement foot 67x50x30mm (bar 64x25mm)
Covering box/packaging unit: 1
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550321310 |
| EAN | 4066115444654 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 50 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.042 kg |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1All variants

Replacement foot for Alu telescpic ladder inner part
0.04561 x 50 x 27 mm61
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Replacement foot for Alu telescpic ladder outer part
0.00778 x 37 x 64 mm78
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Replacement foot 62x50x30mm (bar 58x25mm)
0.03862 x 30 x 50 mm62
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Replacement foot 75x50x30mm (bar 73x25mm)
0.04675 x 30 x 50 mm75
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo