4698451729
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698451729 |
| EAN | 4002395279418 |
| Bore diameter | 30 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 4000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cutting depth in wood | 90 mm |
| Supplier | RECA NORM |



