4698451113
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698451113 |
| EAN | 4002395137374 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. rebate depth | 10.7 mm |
| Min. idle speed | 14.000 rpm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |



