4698447925
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698447925 |
| EAN | 4002395006731 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Gross weight | 2.19 kg |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cutting depth in aluminium | 2.0 mm |
| Max. cutting depth in steel | 1.2 mm |
| Supplier | RECA NORM |



