4698428000
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698428000 |
| EAN | 4002395239801 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 4700 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drilling diameter in concrete | 152 mm |
| Max. drilling diameter in masonry | 200 mm |
| Supplier | RECA NORM |



