4698368690
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698368690 |
| EAN | 4002395232505 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 3000 rpm |
| Impact rate | 48000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drilling diameter in masonry | 162 mm |
| Supplier | RECA NORM |



