Wooden runged standing ladder 2X10 rungs
Covering box/packaging unit: 1
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550204234 |
| EAN | 4066115442933 |
| Beam dimensions | 22 mm x 59 mm |
| Beam height | 22 mm |
| Beam width | 59 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 1044 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1Alle varianter

Wooden runged standing ladder 2X3 rungs
0.939502 x 3
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Wooden runged standing ladder 2X4 rungs
1.212202 x 4
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Wooden runged standing ladder 2X5 rungs
1.4614802 x 5
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Wooden runged standing ladder 2X6 rungs
1.7317502 x 6
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo