Bucket hook for alu standing ladder with rungs
Covering box/packaging unit: 1
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550312110 |
| EAN | 4066115443558 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 150 mm |
| Height | 100 mm |
| Load-carrying capacity | 30 kg |
| Weight | 0.25 kg |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1