Wire cup brush, steel wire, crimped, 80 mm
Cup brushes with crimped wires are used for machining large surfaces: For derusting, polishing, removing paint, dirt or scale.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 2695610803 |
| EAN | 4029484304240 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 80.0 mm |
| Max. rotation speed | 8500 rpm |
| Tool holding device | M14 |
| Wire diameter | 0.35 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Cup brushes with crimped wires are used for machining large surfaces: For derusting, polishing, removing paint, dirt or scale.
Alle varianter

Wire cup brush, steel wire, crimped, 60 mm
60.00.312000
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Wire cup brush, steel wire, crimped, 100 mm
100.00.358500
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo