RECA trapezoidal blade (10 pcs), white, 60 x 19 x 0.65 mm
The RECA trapezoidal blade is made of high-quality hardened carbon steel. They are hardened and polished on both sides. The blades come in a convenient dispenser/box — each blade can be pushed out individually. Content remark: Box includes 10 blades.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0703600036 |
| EAN | 4029484812578 |
| Blade length | 60 mm |
| Blade width | 19 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Material | Steel |
| Thickness of blade | 0.6 mm |
| Supplier | RECA NORM |
The RECA trapezoidal blade is made of high-quality hardened carbon steel.
They are hardened and polished on both sides.
The blades come in a convenient dispenser/box — each blade can be pushed out individually.
Content remark:
Box includes 10 blades.