Milwaukee M18FCS552-0X M18™ Fuel™ Akku-Kreissäge
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698493588 |
| EAN | 4058546484590 |
| Bore diameter | 20 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting depth | 57 mm |
| Idle speed | 6000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Supplier | RECA NORM |



