4698416550
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698416550 |
| EAN | 4002395237203 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Gross weight | 2.31 kg |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. diameter | 50 mm |
| Nominal voltage | 12 V |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

4698380010
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

4698430839
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

